Ansatte

Bananskogen

Hege Furseth

Stilling: Pedagogisk leder
944 37 053
hege@granasliabarnehage.no

Margareth Nordbøe Brøndbo

Stilling: Spesialpedagog
906 89 079
Margareth@granasliabarnehage.no

Spesialpedagog og spes.ped koordinator i barnehagen

Monica Skarsbakk

Stilling: Assistent

Randi Kvaal Birkeland

Stilling: Pedagogisk leder
944 99 457
Randi@granasliabarnehage.no

Hanne Grønflaten

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Blåbærlyngen

Solfrid Helgetun

Stilling: Assistent

Ruth Helen Høyem Stavne

Stilling: Pedagogisk leder
Ruth@granasliabarnehage.no

Linda Sommervold

Stilling: Pedagogisk leder
Linda@granasliabarnehage.no

Fødselspermisjon fram til 01.12.19

Margareth Nordbøe Brøndbo

Stilling: Spesialpedagog
906 89 079
Margareth@granasliabarnehage.no

Spesialpedagog og spes.ped koordinator i barnehagen

Håvard Gutvik

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Elida Olsen

Stilling: Barnehagelærer
Elida@granasliabarnehage.no

Brynhild Trondseth

Stilling: Fagleder
995 99 710
brynhild@granasliabarnehage.no

Fagleder 40%.

Jordbærhagen

Heidi Paulsen

Stilling: Pedagogisk leder
944 37 053
Heidi@granasliabarnehage.no

Kitty Henriette Kjebekk

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Kristine Presthus Valstad

Stilling: Assistent

May Britt Dretvik

Stilling: Barnehagelærer
906 80 062
May-Britt@granasliabarnehage.no

Kirsebærlia

Hege Røstad Stenseng

Stilling: Assistent

Lasse Vollen

Stilling: Assistent

Wivi Merethe Bakken

Stilling: Barnehagelærer
Wivi@granasliabarnehage.no

Linn Catrine Engeseth

Stilling: Assistent

Roy Avalos Ayong

Stilling: Assistent

May- Liz Brendhaug

Stilling: Pedagogisk leder
944 37 052
May-Liz@granasliabarnehage.no

Knerten

Siv Ingunn Moum

Stilling: Assistent

Bernt Ludvik Gravråk

Stilling: Pedagogisk leder
468 20 545
Bernt@granasliabarnehage.no

Aleksander Storholmen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Andre ansatte

Ingrid Iversen

Stilling: Daglig leder
467 46 313
Ingrid@granasliabarnehage.no

Burcu Evensen

Stilling: Kokk

Permisjon fram til mars 2020

Lene Silvik

Stilling: Kjøkkenassistent